Niech żyje magia świąt! Podaruj bliskim święta, 
o jakich marzą z IKEA VINTER 2018

1
7960

Tegoroczna propozycja IKEA na zimową porę to szeroka gama produktów, które nie tylko pozwolą się zrelaksować podczas przedświątecznej gorączki, ale i zadbają o konkretne potrzeby. Asortyment powiększy się m.in. o tekstylia, oświetlenie, ozdoby choinkowe, przybory do pieczenia i gotowania, oraz akcesoria do pakowania prezentów. Dekorowanie wnętrz i świąteczne niespodzianki staną się jeszcze przyjemniejsze! Seria IKEA VINTER różni się od dotychczasowych kolekcji świątecznych.

Dekoracje świąteczne

IKEA VINTER 2018

Koniec roku i okres przedświątecznych przygotowań to wyjątkowy czas, który dla każdego oznacza coś innego – każda rodzina celebruje te momenty na swój unikalny sposób.
To także czas, w którym choć na chwilę możemy znów spojrzeć na świat oczami dziecka. Poprzez bajkową atmosferę oczekiwania na „pierwszą gwiazdkę” i magiczny nastrój wzmocniony świątecznymi dekoracjami. Różnorodność dodatków pozwala podarować bliskim święta, o jakich marzą. Jedni potrzebują tylko zapalić świecę i wyciszyć się, inni wolą, by cały dom był pełen gwaru, by wręcz utonął w dekoracjach i światełkach.
Jak mówi Bea Szenfeld, projektantka wybranych produktów z kolekcji, trzeba w tej kwestii po prostu posłuchać swojej intuicji i nie zapominać o tym, że święta to czas radości, ale również spokoju oraz wyrozumiałości, także wobec siebie. 

IKEA VINTER 2018

IKEA VINTER 2018

Nie istnieją żadne sztywne zasady, jeśli chodzi o świąteczne dekoracje. Chodzi przede wszystkim o to, by dobrze się bawić i docenić ten wyjątkowy czas spędzony z najbliższymi. Sami ustalcie własne reguły, spędzając święta Waszych marzeń! – mówi projektantka o polskich korzeniach. 

IKEA VINTER 2018

IKEA VINTER 2018

Przytulny dom na Święta

Dzięki swojemu zróżnicowaniu, seria IKEA VINTER pozwoli wprowadzić wszystkich
w odpowiedni nastrój i sprawi, że magiczna atmosfera pozostanie w domu na dłużej. Jak wygląda zima według IKEA? 

W tym roku dom przygotowany na nadejście zimy jest przytulny, pełen nasyconych barw
i pluszowych materiałów. Nie zabraknie w nim odrobiny szaleństwa i akcentów
z połyskującego złota. To miejsce, które aż nie może doczekać się wizyty najbliższych!

– mówi Katarzyna Jaros-Puzio, Dekorator wnętrz i projektant IKEA Retail w Polsce.

W tegorocznej serii VINTER pojawi się oświetlenie w różnych kolorach i wzorach, a także w niesamowitych kształtach: serc, aniołków, zwierząt czy gwiazd. Można udekorować dom łańcuchami LED i zawiesić kilka na choince, a dzięki oświetleniu STRÅLA nadchodząca zima rozbłyśnie ciepłym blaskiem. 

IKEA VINTER 2018

Oprócz akcesoriów i oświetlenia w kolekcji IKEA VINTER znalazły się między innymi tekstylia. Zadbają one o przytulną atmosferę we wnętrzu oraz przybory do pieczenia i gotowania. Zwolenników długich biesiad w rodzinnym gronie oraz spotkań towarzyskich ucieszy powiększenie asortymentu IKEA o wyjątkową zastawę stołową. W zimowej serii pojawią się talerze, serwetki, sztućce i szklanki w najróżniejszych kształtach oraz formach, które zapewnią odświętną oprawę stołu. Podczas nadchodzących karnawałowych  wieczorów nie zawiedzie także misa do chłodzenia szampana. Fanów tradycji z nutką nowoczesności ucieszą szwedzkie smaki ale zabraknie śledzia, pierników, łososia i innych smakołyków ze szwedzkiego sklepiku IKEA.

IKEA VINTER 2018

IKEA VINTER 2018

Pomóc w stworzeniu wyjątkowej niespodzianki dla bliskich pomogą papiery do pakowania, pudełka, kokardy oraz wstążki. Będą występowały w prawie wszystkich kolorach, odcieniach i wzorach. Pakowanie prezentów stanie się prawdziwą frajdą! Warto dodać, że wszystkie artykuły
z serii VINTER można z łatwością zmienić w uroczy podarunek od serca. Wystarczy po prostu zapakować je w świąteczny papier lub ozdobne pudełko.

IKEA_VINTER_2018

Źródło: materiały prasowe IKEA

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj