Najpiękniejsze autorskie plannery, kalendarze i notesy

1
20287

Zgodzimy się wszyscy, że notes, kalendarz czy planner to ważna rzecz nie tylko w pracy. Często jest niezbędnym wyposażeniem kobiecej torebki czy must have do porządkowania domowych notatek. Na szczęście odchodzimy już od masowo produkowanych kalendarzy oprawianych w skaj w kolorze marmurkowej zieleni butelkowej czy bordo. Pojawiła się piękna alternatywa w postaci autorskich notesów i plannerów, które są częścią nas, bo możemy je dopasować właśnie do nas. Oto kilka polskich marek, które urzekają pomysłowością, oryginalnością i jakością wykonania:

Zupagrafika

Zupagrafika to hiszpańsko-polski duet projektowy założony w 2012 roku przez Davida Navarro i Martynę Sobecką w Poznaniu. Główną inspiracją duetu jest powojenna modernistyczna architektura oraz papier. Za kultową serię wycinanek architektonicznych studio otrzymało sporo nagród, rozgłos i uznanie. W serii ukazały się również notesy BLOK-BLOK z bardzo przekonującymi ilustracjami blokowisk z Polski i Europy.

Powidoki

Powidoki to designerskie plannery z kolekcji STONE MARBLE.

kalendarz 2018

kalendarz 2018

źródło: Powidoki

Kapotka

Kapotka projektuje kolorowe wzory i drukuje je na planerach, notesach i kalendarzach. Łączy zainteresowanie planowaniem i organizacją wraz z tworzeniem kolorowych i wesołych wzorów.

planner 2018

planner 2018

planner 2018

źródło: Kapotka

Wondermarket

Plannery Wondermarket wyróżnia prosty design, nowoczesne kolory i indywidualny styl. Produkt powstał z zamiłowania do porządku i w oparciu o doświadczenie w zarządzaniu czasem. Pozwala także na realizację długofalowych planów 😉

planner 2018

planner 2018

źródło: Wondermarket

Make My Day

Make My Day to polska marka stworzona od początku do końca z pasją. To wyjątkowy, minimalistyczny design połączony z funkcjonalnym wnętrzem.

kalendarz planner

kalendarz planner

źródło: Make My Day

Oprawa Treści

Oprawa Treści to projekt, który powstał pod skrzydłami międzypokoleniowej introligatorni funkcjonującej od dekad w Mszczonowie niedaleko Warszawy. W niewielkiej pracowni są wytwarzane ręcznie marmurkowe notesy. Wzory na okładkę powstają za pomocą techniki marmurkowania, dlatego każdy notes jest niepowtarzalny.

Ikooko

“Brzmienie lasu” od marki Ikooko to nowy autorski kalendarz na 2018 rok. Zawiera 12 ilustracji obrazujących wschody i zachody słońca i księżyca, magię lasu i tajemnicę wody, błękit i zieleń w miłosnym uścisku. To kształty natury, sny oraz wspomnienia samej autorki Reny Grzybek.

kalendarz 2018

kalendarz 2018

źródło: Ikooko

PROJEKT NOTES NO.1

Projekt Notes No.1 to pierwsza edycja kolekcjonerskich notatników, wykonanych bez kompromisów – z niezwykłych papierów, z wykorzystaniem unikalnych technik drukarskich, z precyzyjnym przeszyciem nićmi na grzbiecie.

1 KOMENTARZ

  1. Świetny wpis, trzeba przyznać, że motyw marmuru jest olbrzymim hitem, dlatego też najbardziej podoba nam się planner Powidoki i Make My Day. Niestety za takie piękno trzeba też słono zapłacić. 🙁

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj