Betonowa dżungla, którą stały się nasze bloki to efekt wciąż postępującej urbanizacji. Często potrzebujemy wydostać się z murów, które nas otaczają, a tym samym odetchnąć od zgiełku miasta. Idealne miejsce, by zaczerpnąć odrobiny spokoju to las. Jeżeli nie macie go w swojej okolicy – wcale nas to nie dziwi, bo my też nie. Możecie natomiast mieć swój indywidualny skrawek lasu, który zagości w Waszym domu. Jak to możliwe? Jar of forest to magiczne lasy w słoikach. Ta unikalna leśna mikrokraina może cieszyć Wasze oko codziennie o każdej porze. Las znajduje się w pięknym słoju, który wypełniony jest roślinnością różnego typu. Co ważne, nie potrzebuje on dużo poświęcenia i uwagi. Potrafi żyć własnym życiem tworząc osobisty ekosystem. Każdy słoik lasu tworzony jest z pasją i wiernie oddaje bogactwo oraz magię przyrody. Znajdziecie w nim spokój, a przede wszystkim naturę, za którą nie raz tęsknimy.
jar of forest

jar of forest

las w słoiku

Jar of forest to kompozycje tematyczne, a każda z nich ma w sobie magię i wzbudza niesamowity zachwyt. Możecie wybierać spośród wielu aranżacji znajdujących się w słoikach. Krajobrazy to między innymi Leśne mokradło przedstawiające gęsty las i bagniste podłoże, Parkowa aleja – czyli drzewa i krzewy, w których ukryły się białe ławeczki, a nawet Malinowy chruśniak o nietypowej, kolorowej roślinności. Jeżeli uważacie, że las najpiękniej wygląda zimą – tu znajdziecie także magiczny słoik z widokiem na drzewa pokryte śniegiem. Jeżeli jednak wolicie lato i gorące promienie słońca – spodoba Wam się na pewno kompozycja nazwana Drogą do morza. Każdy z żywych ekosystemów w słoikach nie potrzebuje dużej uwagi. Pamiętajcie jednak, by czasami je pielęgnować. Jeżeli pędy wyrastają poza słoik – odcinajcie je. Rośliny nie mogą mieć także za dużej wilgoci i za dużej suszy, bo działa to na nie bardzo niekorzystnie.

las w słoiku

jar of forest

Las w słoiku może stanowić wspaniały, zmieniający się zgodnie z porami roku prezent. Może być to także niepowtarzalna ozdoba Waszego salonu, kuchni, sypialni czy biura. Jako element wystroju wnętrz wygląda oryginalnie. Pasuje do każdego stylu i może być ustawiony w każdym miejscu Waszego domu. To idealne rozwiązanie, jeżeli potrzebujecie czasami odetchnąć. Jeśli nie możecie pójść do lasu, las może przyjść do Was!

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here