Magiczny las w słoiku

3
14767
Betonowa dżungla, którą stały się nasze bloki to efekt wciąż postępującej urbanizacji. Często potrzebujemy wydostać się z murów, które nas otaczają, a tym samym odetchnąć od zgiełku miasta. Idealne miejsce, by zaczerpnąć odrobiny spokoju to las. Jeżeli nie macie go w swojej okolicy – wcale nas to nie dziwi, bo my też nie. Możecie natomiast mieć swój indywidualny skrawek lasu, który zagości w Waszym domu. Jak to możliwe? Jar of forest to magiczne lasy w słoikach. Ta unikalna leśna mikrokraina może cieszyć Wasze oko codziennie o każdej porze. Las znajduje się w pięknym słoju, który wypełniony jest roślinnością różnego typu. Co ważne, nie potrzebuje on dużo poświęcenia i uwagi. Potrafi żyć własnym życiem tworząc osobisty ekosystem. Każdy słoik lasu tworzony jest z pasją i wiernie oddaje bogactwo oraz magię przyrody. Znajdziecie w nim spokój, a przede wszystkim naturę, za którą nie raz tęsknimy.
jar of forest

Jar of forest to kompozycje tematyczne, a każda z nich ma w sobie magię i wzbudza niesamowity zachwyt. Możecie wybierać spośród wielu aranżacji znajdujących się w słoikach. Krajobrazy to między innymi Leśne mokradło przedstawiające gęsty las i bagniste podłoże, Parkowa aleja – czyli drzewa i krzewy, w których ukryły się białe ławeczki, a nawet Malinowy chruśniak o nietypowej, kolorowej roślinności. Jeżeli uważacie, że las najpiękniej wygląda zimą – tu znajdziecie także magiczny słoik z widokiem na drzewa pokryte śniegiem. Jeżeli jednak wolicie lato i gorące promienie słońca – spodoba Wam się na pewno kompozycja nazwana Drogą do morza. Każdy z żywych ekosystemów w słoikach nie potrzebuje dużej uwagi. Pamiętajcie jednak, by czasami je pielęgnować. Jeżeli pędy wyrastają poza słoik – odcinajcie je. Rośliny nie mogą mieć także za dużej wilgoci i za dużej suszy, bo działa to na nie bardzo niekorzystnie.

Las w słoiku może stanowić wspaniały, zmieniający się zgodnie z porami roku prezent. Może być to także niepowtarzalna ozdoba Waszego salonu, kuchni, sypialni czy biura. Jako element wystroju wnętrz wygląda oryginalnie. Pasuje do każdego stylu i może być ustawiony w każdym miejscu Waszego domu. To idealne rozwiązanie, jeżeli potrzebujecie czasami odetchnąć. Jeśli nie możecie pójść do lasu, las może przyjść do Was!

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here