Kranówka w ergonomicznym dzbanku do filtrowania wody

0
2349

Każdy, kto kocha przestronność i ładne detale w swojej kuchni, wie, jak trudno jest znaleźć dzbanek filtracyjny pasujący do wystroju. Warszawska kranówka spotkała jednak dzbanek Wessper – nowoczesne i wygodne, a przy okazji ekologiczne naczynie. Jeśli na Waszych pięknych filiżankach wytrąca się osad z herbaty, rozważcie filtrowanie wody przed jej zagotowaniem.

Warszawska kranówka
Dzbanek do filtrowania wody Wessper Aqua Classic

Ergonomiczny dzbanek do filtrowania wody

Oczywiście woda kranówka nadaje się do picia prosto z kranu w wielu miejscach w Polsce. My jednak postanowiliśmy ją przefiltrować dzbankiem filtracyjnym Wessper Aqua Classic. To sprawdzony sposób na filtrowanie wody w domu! Doskonale sprawdza się w każdej kuchni, jego pojemność jest idealna dla osób, które używają filtrowanej wody przede wszystkim do gotowania. Mimo dużych rozmiarów jest wygodny w użytkowaniu, a ergonomiczna rączka jeszcze bardziej usprawnia korzystanie z dzbanka. Minimalistyczne wzornictwo sprawia, że doskonale sprawdza się w każdym wnętrzu, jest uniwersalny i nowoczesny.

Przeznaczone do dzbanka wkłady Wessper skutecznie usuwają: chlor, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy oraz jony wapnia. Napoje i potrawy przygotowane na bazie przefiltrowanej wody nabierają intensywniejszego smaku i zapachu, a kamień osadzający się w czajniku znika niemal na zawsze!

Kranówka w stylu eko

Dzbanek Wessper AquaClassic jest wykonany z tworzywa pozbawionego BPA, posiada odpowiednie certyfikaty i jest przeznaczony do kontaktu z żywnością. Jest wyposażony w cyfrowy wskaźnik zużycia filtra, który przypomina o właściwym czasie na wymianę wkładu filtracyjnego.
Intuicyjny i niezwykle łatwy w obsłudze wskaźnik cyfrowy przypomina o odpowiednim czasie wymiany wkładu filtracyjnego. Wystarczy wybrać liczbę osób, które korzystają z filtrowanej wody, a wskaźnik dostosuje czas zużywania filtra i poinformuje o właściwym terminie jego wymiany.
kranówka w dzbanku filtracyjnym
Dzbanek zastąpi teś codzienne kupowanie kolejnych butelek wody. Wkłady do niego podlegają recyklingowi. Co to daje? Ograniczamy produkcję odpadów – zużytych butelek po wodzie i sprawimy, że choć trochę oszczędzimy naszą planetę.

kranówka w dzbanku filtracyjnym

kranówka w dzbanku filtracyjnym

Materiał powstał we współpracy z firmą agdmaster.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj