Kosmiczny okap Falmec dla domowych kucharzy

0
4041

Często jesteśmy tak zajęci w zgiełku codziennych obowiązków, że nie zwracamy uwagi na otaczające nas środowisko. Na rynku pojawił się więc okap, który znakomicie oczyści powietrze w naszym najbliższym otoczeniu. Do tego wygląda niesamowicie.

okap wyspowy Falmec Spazio
Fot. Falmec Polska

System Circle.Tech bez zbędnych rur

Włoski producent Falmec podczas targów EuroCucina FTK zaprezentował innowacyjny okap – Spazio z systemem Circle.Tech. Gwarantuje on, że ruch filtrowanego powietrza jest poziomy, a nie pionowy, jak w tradycyjnym okapie. Powietrze przepływające przez filtry otaczające silnik jest rozprowadzone w sposób jednorodny. Ze względu na swój kształt, powierzchnia filtrująca osiąga swoją maksymalną wielkość, więc pozwala otrzymać doskonałą wydajność pochłaniania, większą zdolność filtracji, a także maksymalną cichość. Okap doskonale pochłaniania i filtruje powietrze, bez konieczności stosowania połączeń rurowych do odprowadzenia oparów.

czarny okap wyspowy Falmec Spazio
Fot. Falmec Polska

Zawodowy okap dla domowych kucharzy

Spazio to znacznie więcej niż okap. 180-centymetrowa konstrukcja wspierająca wyspę kryje w sobie wygodne półki z matowego szkła do przechowywania naczyń oraz pojemniki na własny ogród. Możemy więc na górze okapu uprawiać świeże zioła czy stworzyć raj dla roślin bluszczowych. Spazio ma port USB i gniazda zasilające, które pozwalają na ładowanie urządzeń elektrycznych, a uchwyt na tablet pozwala kucharzowi na szybkie zapoznanie się z każdą recepturą. Jakże to nowoczesne podejście! Gotowanie staje się jeszcze prostsze, dzięki uchwytom na przyprawy i wszelkie przybory kuchenne. Całą konstrukcję wykonano ze stali nierdzewnej i polakierowano na kolor czarny. Spazio posiada system Circle.Tech, który polepsza jakość powietrza w kuchni. W zestawie znajduje się pilot do zdalnego sterowania.

Źródło: materiały prasowe Falmec Polska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj