Kolor roku 2021! Wnętrza pełne emocji w farbach kredowych Annie Sloan

1
1888
kolor roku 2021 farby kredowe Annie Sloan

Jak co roku czekamy na ogłoszenie przez Instytut Pantone,  globalnej wyroczni w dziedzinie kolorów, jaki kolor zdominuje trendy.  Już wiemy! Ogłoszono kolor roku 2021! Będzie to ten duet: szarość Ultimate Grey oraz cytrynowożółty Illuminating. Pierwsza barwa symbolizuje solidne podstawy i stabilizację, druga niesie ze sobą optymizm i nadzieję.

Kolory roku 2021: szarość Ultimate Grey oraz cytrynowożółty Illuminating!

Po pierwsze łącząc uspokajający szary i słoneczny żółty w najbliższym otoczeniu możemy stworzyć aranżację zgodną z aktualnymi trendami, po drugie a przy tym wyrazić nasze prawdziwe emocje. Jak bowiem uzasadniał swój wybór Instytut Pantone, jest to mariaż kolorów niosący za sobą siłę i nadzieję, o mocy podnoszenia na duchu. Warto zatem sięgnąć po ten wyjątkowy zestaw, aby odmienić domowe wnętrza! Przede wszystkim rozpocząć rok w optymistycznym nastroju!

Kolorystyczna przemiana wnętrz przy użyciu farb kredowych Chalk Paint™ kolor roku 2021!

Odcienie idealnie odpowiadające kolorom roku 2021 odnajdziemy w palecie farb kredowych Chalk Paint™ Annie Sloan. Ta legendarna marka farb oferowana jest w 42 starannie wyselekcjonowanych kolorach, a wśród nich znajdują się Chicago Grey oraz English Yellow. Szary to doskonały kolor bazowy, niezwykle popularny we wnętrzach od wielu sezonów. Żółty natomiast sprawdzi się jako pogodny i wyrazisty akcent kolorystyczny. Ten modny duet barw jest również niezwykle uniwersalny, ponieważ może być z powodzeniem zastosowany w aranżacjach w różnych stylach. Oba odcienie świetnie współgrają z lśniącymi dodatkami w kolorze srebra lub chromu, które są znakiem rozpoznawczym stylu glamour. Efektownie zaprezentują się w towarzystwie bieli oraz naturalnego drewna we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim. Z kolei za sprawą elementów aranżacji w czarnym matowym wykończeniu, wnętrze w kolorach szarym i żółtym zyska loftowy klimat. Pamiętacie, ten piękny zaprojektowany przez nasze studio Kate&Co żółty tapicerowany zagłówek w loftowym wnętrzu? To idealny przykład!

Wnętrzarskie metamorfozy przeprowadzimy szybko i sprawnie!

Podsumowując, wystarczy pędzel lub wałek, aby na modne kolory pomalować także komodę, szafkę nocną albo drewniane krzesła czy stolik z palet. Kolorystycznej przemianie podobnie możemy poddać także dodatki: ramę lustra, donice albo pojemniki do przechowywania. Farbę Chalk Paint™ można bowiem z powodzeniem stosować na niemal wszystkich popularnych materiałach. Zachęcamy was do wprowadzania zmian w waszych wnętrzach. Koniecznie podzielcie się swoją opinią w komentarzach. Do zobaczenia!

Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie: https://www.anniesloan.com/pl/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj