Już są! Targi Sztuki Dostępnej 2020 – czas start!

0
2305

Mamy zaszczyt poinformować, że Targi Sztuki Dostępnej 2020 już trwają! Od niedzieli 7 czerwca na platformie Allegro ruszyły największe w Polsce targi sztuki. Już dziś każdy chętny może wejść na stronę https://allegro.pl/zobacz/TSD i zapoznać się z dziełami tysięcy artystów. To znakomita okazja dla kupujących, którzy mogą, nie wychodząc z domu, zainwestować w sztukę, jak i dla artystów, którzy dzięki formie online mają szansę dotrzeć do milionów internautów!

Targi Sztuki Dostępnej 2020 – okazja dla każdego!

Właśnie rozpoczęła się trzecia edycja największych w Polsce targów sztuki współczesnej. Przez kolejne trzy tygodnie, od 7 do 30 czerwca, każdy chętny może odwiedzić internetowe targi sztuki. W zeszłym roku wydarzenie odbyło się dwukrotnie i zebrało wielu fanów, którzy niecierpliwie czekali na kolejną edycję. Sytuacja epidemiologiczna na świecie nie sprzyjała rozpoczęciu nowego wydarzenia, jednak organizatorki targów, Ewa Mierzejewska i Lena Szwed-Strużyńska, wiedziały, jak podołać tej sytuacji. Targi Sztuki Dostępnej 2020 to pierwsza edycja, która całkowicie odbywa się online, za pośrednictwem platformy Allegro. Poznajmy więc, w jaki sposób możemy w kilku klikach bliżej poznać świat współczesnej sztuki!

Piotr Czarkowski z cyklu METRO, rysunek
Targi-Sztuki-Dostępnej-2020-Daria-Solar-Samburu-olej-na-płótnie-light
Daria Solar „Samburu” olej na płótnie light
Targi-Sztuki-Dostępnej-2020-DESA-Modern-Jan-Dobkowsk-Australisjki-sen-inkografia
Jan Dobkowsk „Australisjki sen” inkografia

Znane nam targi w nowej odsłonie!

Jedno pozostaje niezmiennym – na wszystkie wystawione dzieła obowiązuje limit ceny. Na targach możemy znaleźć oryginalne dzieła od 100 do 5000 zł. To niesamowita okazja, by odnaleźć perełki współczesnej sztuki i w nie zainwestować.

Młody-Dron-Objectiv-sitodru-2-kolory-(fluo)-na papierze-edycja 25 szt
Młody Dron „Objectiv” sitodruk na papierze
Targi-Sztuki-Dostępnej-2020-Jarek-Madejski-Tango-fotografia-Leonarda-Art-Gallery
Jarek Madejski „Tango” fotografia

Zakupy wszystkich dzieł odbywać się będą w systemie „kup teraz”. Oznacza to, że każdy może nabyć dowolne dzieło po z góry ustalonej cenie. Nie mniej jednak przez pierwszy tydzień trwania wydarzenia (7-14.06) odbywa się Licytacja Specjalna. To okazja, by poczuć się jak na tradycyjnej licytacji w domu aukcyjnym. Tu cena ostateczna dzieła będzie zależeć od determinacji i zasobności portfela kupujących.

Targi-Sztuki-Dostępnej-2020-Retrogimmick-The-Triumph-of-Death-min
Retrogimmick „The Triumph of Death”
PoliszDesign-Targi-Sztuki-Dostępnej-2020-Magdalena-Tyc-Witwicka-szkło
Magdalena Tyc-Witwicka szkło

Wśród artystów, którzy uczestniczą w nowej edycji targów, można znaleźć przedstawicieli różnych pokoleń. Wystawiono zatem prace nie tylko młodych artystów, ale również już znanych i cenionych nazwisk, w tym Joanny Sarapaty czy Piotra Czajkowskiego.

PoliszDesign-Targi-Sztuki-Dostępnej-2020-Barbie.ArtKomiks
Barbie ArtKomiks
Beata Walczak „Nie dzwoń tylko tylko czekaj”

Warto wspomnieć, że na Targach Sztuki Dostępnej w tym roku pojawiło się wiele technik i gatunków sztuki. Wśród wystawionych dzieł możemy znaleźć nie tylko obrazy i rysunki, ale również rzeźby, grafiki, plakaty, fotografie, a nawet obiekty ze szkła artystycznego!

Mamy nadzieję, że udało nam się zainteresować wielu z Was, ponieważ jesteśmy prawdziwymi fanami tego wydarzenia! Targi Sztuki Dostępnej dla PoliszDesign to przede wszystkim sposób na to, by bliżej poznać świat sztuki! Koniecznie więc zajrzyjcie na https://allegro.pl/zobacz/TSD i zobaczcie, czym żyją współcześni artyści!

Źródło: materiały prasowe, Targi Sztuki Dostępnej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj