Jak udekorować stół na Boże Narodzenie?

0
4697
jak-udekorować-stół-na-boże-narodzenie-inspiracje-wnętrze-białe-choinka-święta-stół-złoty

Do święta Bożego Narodzenia pozostaje zaledwie trzy tygodnie, a więc warto zacząć się zastanawiać nad aranżacją wnętrza i stołu. Nie istnieje niestety jednej dobrej reguły na świąteczną aranżację, zazwyczaj kierujemy się własnym poczuciem estetyki oraz ograniczonym budżetem. Nie mniej jednak przeanalizowaliśmy najnowsze tendencje i już możemy podzielić się z Wami odpowiedzią na tak aktualne pytanie – jak udekorować stół na Boże Narodzenie?

Przydatne porady jak udekorować stół na Boże Narodzenie!

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, nie ma jedynej słusznej reguły na przygotowanie stołu do Świąt. Jednak warto zwrócić swoją uwagę na następujące kwestie:

  • Po pierwsze, jeśli chcemy być EKO i wspierać inicjatywy, które dbają o środowisko – nie lekceważmy dekoracji, które już mamy w domu. Owszem pewnie znajdą się elementy aranżacyjne, które już zdążyły się zestarzeć, natomiast część z nich na pewno uda nam się użyć w tegorocznej aranżacji. A więc przestrzeganie tak prostej zasady zbawi nasz portfel od zbędnych wydatków oraz będziemy bardziej przyjaźni środowisku.
  • Po drugie, nie przeceniajmy możliwości naszego stołu. Wiemy dobrze, że według tradycji serwujemy sporo dań na Święta. A więc jeśli nie mamy dużego stołu, nie warto zagracać go zbędnymi dekoracjami.
  • I na koniec, warto nie zapominać o stylistycznej całości wnętrza, stół przecież jest jego częścią. Z tego powodu starajmy się dopasować ozdoby tak, żeby pasowały do reszty naszego wystroju.

jak-udekorować-stół-na-boże-narodzenie-biała-porcelamna-czerwony-obrus-pałeczki-inspiracje-dekoracje-na-święta-zieleń-złoto

Jak udekorować stół na Boże Narodzenie? – przykłady dobrych aranżacji

Ozdobić nasz świąteczny stół możemy na różne sposoby. Dziś pokażemy Wam przykłady kilku ciekawych pomysłów na jego aranzację.

Świąteczne klasyki

Jaskrawa czerwień to klasyczny kolor, który symbolizuje Święta. Łącząc go z tradycyjną zielenią, zwykłą białą porcelaną i szkłem, możemy uzyskać wspaniały rezultat. Oto przykład.

jak-udekorować-stół-na-boże-narodzenie-klasyczna-dekoracja-stołu-choinka-święta-inspiracje

jak-udekorować-stół-na-boże-narodzenie-czerwony-obrus-na-stole-świeczka

Obrus Liam

Świecznik-wianek-jak-udekorować-stół-na-boże-narodzenie-

Świecznik Woody

jak-udekorować-stół-na-boże-narodzenie-patera-świąteczna-w-kształcie-liścia-z-mikołajem

Patera Maservy

Jak udekorować stół na Boże Narodzenie? – Można i na różowo!

Świąteczne aranżacje w jednym kolorze nabierają coraz większej popularności. Róż również zaczął pojawiać się we wnętrzach w różnych postaciach, a więc dlaczego nie połączyć tych dwóch trendów?

jak-udekorować-stół-na-boże-narodzenie-różowa-dekoracja-stołu-inspiracjejak-udekorować-stół-na-boże-narodzenie-serweta-różowa

Serweta Erin

jak-udekorować-stół-na-boże-narodzenie-biała-patera-świąteczna-glamour

Patera Holliso

różowy-świąteczny-wianek

Wianek Romantic

Stół dopasowany do wnętrza w złocie

Zdecydowana większość wnętrz jest stonowana i minimalistyczna, przeważa biały kolor. A więc dlaczego nie odmienić takiego wnętrza ekstrawaganckim złotem? Zobacz, jak ładnie może prezentować się taki stół!

jak-udekorować-stół-na-boże-narodzenie-inspiracje-wnętrze-białe-choinka-święta-stół-złotyażurowa-serweta-na-stół

Serweta Douglas

Wianek-świecznik-na-święta

Wianek Goldies

Misa-złota-w-kształcie-gwiazdy

Misa Estrellis

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj