Huśtawka we wnętrzu – zachwycający projekt Iwony Kosickiej

0
3929

Pokazujemy wam projekt, który broni się sam i zachwyca od pierwszego spojrzenia. Ten post dedykujemy wszystkim koneserom designu i miłośnikom nietuzinkowego podejścia do form użytkowych. Huśtawka we wnętrzu to temat znany i ogrywany na wiele sposobów. Mimo to, z wypiekami na twarzy obserwujemy projekt Iwony Kosickiej, która stworzyła minimalistyczną i niebanalną w formie huśtawkę.

 Jej popularność wykracza daleko poza granice Polski. “Dwie sztuki bujają się na tarasie za oceanem: można z nich podziwiać widok na Los Angeles i plażę w Malibu :). Inna klientka siedząc w huśtawce, codziennie rano pije kawę, jednocześnie wsłuchując się w odgłosy ekskluzywnej dzielnicy Paryża przy Boulevard Flandrin. Architekt Michaelis Boyd zakupił ją do swojego apartamentu w Londynie. Huśtawka cieszy i bawi, odwiedzających szwedzką siedzibę firmy Red Bull w Sztokholmie. Jedna sztuka służy jako krzesło do czytania książek w księgarni w Guangzhou. W Muzeum Miejskim w Helsinach, w atelier dwa swingi łączą sztukę z ziemią i niebem. Podwieś swoją huśtawkę, tak by tworzyła domowe historie. Aby jednocześnie przepełniała Cię dziecięcą radością i elegancją!” – opowiada projektantka.

Uprzedzamy wszystkie pytania o funkcjonalność i wytrzymałość :). Jak najbardziej jest to projekt użytkowy wykonany z wysokiej jakości profilowanej sklejki liściastej fornirowanej okleiną dębową. Całość jest wykończona olejowoskiem na bazie olejów roślinnych i wosków pszczelich.

Dostępne są dwie wersje huśtawki, a każdą z nich możecie kupić w czarnym kolorze lub postawić na naturalny odcień drewna. Czarna będzie kropką nad i w bardziej nowoczesnym, eleganckim wnętrzu.

Źródło: http://kosicka.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj