Home Decor – spotkanie dla wszystkich miłośników trendów

0
18238

W dniach 12-15 marca odbędą się w Poznaniu targi Home Decor. Jest to spotkanie dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami. To właśnie na tych targach można zobaczyć nowe kolekcje ozdób, oświetlenia, tekstyliów, ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych elementów dekoracyjnych. Wybieramy się więc do Poznania sprawdzić liczne nowości, prezentacje trendów czy produktowe premiery.

Kilka słów o Targach Home Decor

Ofertę Targów wzbogaca program towarzyszący – merytoryczne wystąpienia i szkolenia poświęcone najnowszym wnętrzarskim trendom. Bogaty plan wydarzeń uzupełnia gala wręczenia Złotych Medali MTP. Są to prestiżowe wyróżnienia przyznawane produktom charakteryzującym się innowacyjnością, stworzonym z dbałością o najwyższą jakość.

Home Decor

Najnowsze trendy wnętrzarskie i meblowe

Podobnie jak w latach poprzednich poznańskim targom wnętrz towarzyszyć będą targi meblowe MEBLE POLSKA. Największe w kraju spotkanie branży meblowej rokrocznie odwiedza kilkanaście tysięcy kupców meblowych i projektantów wnętrz z Polski i Europy. Obok Home Decor odbędzie się także wydarzenie dedykowane szeroko rozumianemu wzornictwu przemysłowemu – Arena Design.

Home Decor

home decor

home decor

Targi Home Decor odbędą się w dwóch, centralnie usytuowanych pawilonach 5 oraz 5A – na terenie jednego z najbardziej prestiżowych obiektów targowych w Polsce – Międzynarodowych Targów Poznańskich. Osoby zwiedzające targi wnętrz będą miały możliwość bezpłatnego wstępu na teren ekspozycji targów meblowych oraz Areny Design.

Wspomnienia z minionego roku

W roku 2018 też mieliśmy okazję odwiedzić targi Home Decor i wróciliśmy z Poznania bardzo zainspirowani. Odkryliśmy tam zdecydowanie wnętrzarską wiosnę. Dotknęliśmy wielu welurowych mebli, cudownych tapet i przejrzeliśmy się w ciekawych lustrach. Czekamy więc z niecierpliwością na tegoroczną edycję!

Zdjęcia: materiały prasowe