Czerwień we wnętrzach

0
3327

Czerwień we wnętrzach to zawsze trudny temat. Niby dodaje energii, ale równocześnie łatwo z nią przesadzić. Lubimy czerwone sukienki, ale we wnętrzach czerwienią jest bardzo trudno zagrać. W tym sezonie to jeden z wiodących trendów kolorystycznych i co tu zrobić?

Czerwień doskonale komponuje się z betonem oraz szarościami w nowoczesnych wnętrzach, np. w formie mebli (sofy, leżanki) stanowiących wyrazistą plamę koloru. Z kolei we wnętrzach w stylu boho będzie grała w formie wzorzystych, czerwonych dywanów, tkanin obiciowych, pledów czy kilimów na ścianach. Bezpiecznym zastosowaniem czerwieni zawsze sprawdzającym się jest dekoracja ścian: obrazy w wersji maxi, plakaty czy ceramika. Jeśli chcemy złagodzić dominację czerwieni we wnętrzach postawmy obok duże, liściaste kwiaty, drewniane stoliki kawowe czy komody. Takie wnętrza okażą się wyjątkowo ciepłymi. Odważnym polecam wnętrza w całości czerwone, ale grające odcieniami czerwieni i teksturami.
czerwony fotel

źródło: wdomino.com  

Czerwień we wnętrzach

Źródło: behance.net

fotel prl

Źródło: roseandgrey.co.uk

czerwony dywan

Źródło: bloglovin.com

fotel czerwony

Źródło: futuristarchitecture.com

czerwona sofa

Źródło: nordicdesign.ca 

salon z czerwona sciana

Źródło: remainsimple.us

Wśród polskich produktów sporo mamy ciekawych czerwonych dodatków do wnętrz. Czasem wystarczy wymiana gałek na skórzane, czerwone rączki w komodzie, plakat filmowy na komodzie, duży obraz nad kanapą czy czerwona lampa z kabli, by do jasnych czy szarych wnętrz wprowadzić więcej energii.

Źródło: Danka Leszczyńska

Źródło: Dekoska

Źródło: profizorka

Źródło: KRZANOO ART

Źródło: Foldit

plakat leon zawodowiec

Źródło: goorska

Źródło: FUTERAL

Źródło: dekornia

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here