The Brain Embassy – biuro przyszłości – miejsce do współtworzenia

0
3624

Wyobraź sobie, że Twoje miejsce pracy, twoje biuro może być zupełnie inne. W miejscu takim jak The Brain Embassy będziesz miał okazję doświadczyć kreatywności w najlepszym wydaniu. Niezwykła mieszanka inspirujących ludzi zebrana pod jednym dachem w przestrzeniach zaprojektowanych w oparciu o najnowsze tendencje w tworzeniu wnętrz. Panujący tu klimat wspiera naturalne powstawanie społeczności. Chodzi tu również o twórczą współpracę oraz rozwój innowacyjnych pomysłów.

Przestrzeń znajduje się w Warszawie w biurowcu Adgar Park West na 1700 metrach kwadratowych. Jest tutaj 250 miejsc do pracy rozłożonych na niezwykłej przestrzeni, z czego ponad 100 znajduje się w wydzielonych biurach. Na tej ogromnej przestrzeni zaprojektowano wszystko, czego potrzeba do pracy – formalne miejsca spotkań, strefy do nieformalnych i roboczych spotkań, wspólny salon, kuchnia, jadalnia, help desk i wiele więcej.

„Kiedy rozmawialiśmy pierwszy raz o pomyśle na to miejsce, byłam zdumiona. To było takie proste – udostępnić ludziom niezwykłe miejsce, w którym będą mogli wykorzystać cały swój umysłowy potencjał.  A potem zadaliśmy sobie pytanie – jak to osiągnąć? Rozpoczęły się poszukiwania pomysłów, które zajęły miliard godzin. Materiały, kolory, przedmioty – wszystko tutaj jest równie ważne. Od najmniejszej śrubki do kolejki linowej. Nawet pojedyncza cegła w ścianie się liczy. Jeśli chcesz zakończyć pracę z efektem „wow” musisz wykroczyć poza schematy. I tam właśnie dotarliśmy nie zatrzymując się ani na chwilę.”  Katarzyna Bobowska-Caruso, dyrektor zarządzający

To miejsce, w którym króluje ludzka wyobraźnia, kreatywność i wizja sukcesu. Ktokolwiek chciałby wykorzystać potencjał swojego umysłu, ktokolwiek ma do zrealizowania marzenia i chciałby wspólnie z innymi osiągać niezwykłe cele, może zostać obywatelem tego państwa. Najważniejszym jego elementem jest ambasada – miejsce do pracy, w którym można połączyć wszystkie ludzkie zdolności, by iść ciągle naprzód – niezależnie od tego, czym się zajmujesz.

To przyjazne miejsce dla wszystkich osób z otwartymi umysłami. To cała rzesza niezwykłych ludzi z niezliczoną ilością pomysłów zjednoczona pod jednym dachem.

źródło: brainembassy.com 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj