BOKSOK – kreatywne pojemniki do zdrowych tłoczonych soków

0
9039

„Spójrz! Zatrzymaj się! Zwróć na mnie uwagę! To ja BOKSOK. Zawieś na mnie oko. Co widzisz? Czy z czymś Ci się kojarzę? Może z lasem. Chodziłeś po nim kiedyś. Zbierałeś tam grzyby, albo po prostu siedziałeś na runie i rozkoszowałeś się zapachem szyszek i leżącego na ziemi igliwia. To właśnie z lasu pochodzi mój podstawowy budulec.

Zajrzyj do mojego środka. Co tam widzisz? Worek z płynem z charakterystycznym kranikiem. To co mam w środku jest dla Ciebie bardzo zdrowe. Jedna szklanka dziennie to klucz do dobrego zdrowia- tak mówią. Odkręć kranik, który wystaje z mojej dziupli. Nalej do swojej ulubionej szklanki. Co czujesz? Jakie smaki? Z czym Ci się kojarzą? Dobre, prawda? Jeśli tak, pamiętaj, żeby podzielić się nim z bliską Ci osobą.”

Uwielbiamy zdrowe i smaczne soki tłoczone z jabłek, które powoli podbijają serca Polaków. To, co według nas jest w nich wyjątkowego to fakt, że nie znajdziecie w nich żadnych konserwantów czy sztucznych barwników. Nie są ani dosładzane ani rozcieńczane. Ponadto zachowują swój wyjątkowy smak i składniki odżywcze przez dwa tygodnie od momentu otwarcia. Produkowane są ze świeżych krajowych owoców a sami wiecie jak cenimy sobie rodzime pochodzenie kupowanych przez nas produktów.

Założycielka marki wraz z polskimi stolarzami i artystami stworzyła te wyjątkowe pojemniki na tłoczone soki, wina i wody uzdrowiskowe. Motywacją okazała się chęć ułatwienia nalewania ulubionego napoju, ale także wprowadzenie oryginalnej dekoracji dla naszej kuchni czy restauracji. BOKSOK-i są świetną i estetyczną alternatywą dla kartonowych pudełek, w których soki są sprzedawane. Możemy też wybrać jedną z dwóch pojemności.

Dodatkowym atutem jest to, że istnieje możliwość zamówienia indywidualnych wzorów. Miłośnikom rękodzieła lub rodzicom gorliwych dzieci chcących wypróbować swoje artystyczne zdolności proponujemy wykonać własne wzory na surowym stojaku.

 Zdjęcia: Sneak Picture oraz Iwetta Majewska Photography

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj