Wszystkie kolory tęczy – multikolorowe wnętrza

0
3840

Ciemny granat, butelkowa zieleń, a może żółty i różowy? Od dłuższego czasu opowiadamy wam o niezwykłych kolorach, które odmieniają charakter wnętrz. Każdy z nich grał główną rolę w inspiracjach, którymi się dzieliliśmy. W dzisiejszym poście bohaterów będzie wielu, a każdy z nich bardzo wyrazisty. Otwieramy szeroko drzwi do wnętrz, w których królują kolory. Gotowi na multikolorowe wnętrza?

źródło: www.funkyjunkinteriors.net

źródło: Pinterest

Mutlikolorowe aranżacje są bardzo energetyczne, czasami nawet awangardowe. Nie sposób przejść obok nich obojętnie. Intensywna fuksja połączona z miętą i pastelowym błękitem? A może ciemna zieleń połączona z bordem i musztardowymi akcentami? Każdy z Was może stworzyć własną kolorystyczną kombinację. Ważne jest, by zrobić to z wyczuciem. Przede wszystkim zastanówcie się jakie kolory lubicie najbardziej i dobierzcie do nich pozostałych towarzyszy w taki sposób, by wasi ulubieńcy grali pierwsze skrzypce w aranżacji. Pamiętajcie też o proporcjach – połączenie kanarkowego koloru z oranżem lub magentą będzie łatwiejsze do zaakceptowania i wkomponowania we wnętrze, jeśli zaczniecie od mniejszych przedmiotów i powierzchni, np. poduszek na kanapie czy grafik na ścianie.

źródło: goodhomesmagazine.com

źródło: thejungalow.com

źródło: Pinterest

źródło: ingelaparrhenius.com

Wnętrza we wszystkich kolorach tęczy kojarzą nam się z wakacjami na Jamajce, latem spędzonym w gorącym Meksyku albo mieszkaniem w stylu boho, które należy do szalonego artysty. W tak barwnym otoczeniu nie sposób mieć ponurego nastroju, a nawet najgorsza pogoda za oknem przestaje być aż tak straszna. Kto chce przekonać się o tym osobiście?

fotel RM 58Vzór

kolorowa tapetaColoray

żółty obrazKRZANOO ART

poduszka w liścieLilla Sky

Pracownia REBORN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj