Warszawski the Nest wśród najmodniejszych coworków na świecie

1
2962

Warszawski cowork the Nest stawia na dobry design

The Nest Coworking

Kawiarnia przywodząca na myśl lobby klimatycznego hotelu, strefa przyjazna dzieciom, gwarantujące prywatność gabinety i funkcjonalny polski design. To tylko kilka wyróżników obiektu the Nest – jednego z najgorętszych miejsc na mapie polskich coworków, wyróżnionego przez prestiżowy brytyjski magazyn Wallpaper* wśród najlepiej zaprojektowanych przestrzeni do pracy na świecie. Twórcy butikowego coworku zadbali o każdy detal aranżacji. Uwagę użytkowników przyciągają głębokie odcienie turkusu, marbling oraz meble i dodatki polskich marek.

The Nest Coworking

The Nest Coworking

Komfortowa, ośmiopiętrowa przestrzeń mieści się przy ul. Pięknej 49 w Warszawie, naprzeciw Hali Koszyki. Wśród jej najemców znaleźli się zarówno freelancerzy, przedstawiciele środowisk twórczych jak i zespoły większych firm. Pracy i wymianie myśli sprzyjają wyjątkowe wnętrza wyróżniające się zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

The Nest Coworking

The Nest Coworking

Biurowiec jak galeria lokalnych marek

Za bryłę w pełni przeszklonego budynku odpowiada renomowane studio architektoniczne Grupa5 Architekci. Niemal wszystko, co znajduje się w jego wnętrzu, jest projektem autorskim. Wnętrza powstały przy współpracy z pracownią Beza Projekt oraz specjalistką od unikalnej techniki zdobienia – marblingu – Katarzyną Korzeniecką. Klimat the Nest tworzą także meble i dodatki prestiżowych polskich marek.

The Nest Coworking

Więcej niż coworking

Pomysł na stworzenie miejsca zrzeszającego dojrzałych przedsiębiorców ceniących dobry design powstał w wyniku współpracy inwestora Equinox Capital Partners ze studiem projektowym Futu. Partnerzy powołali do życia autorską markę, która tworzy nową kategorię na rodzimym rynku nieruchomości i ma ambicje dalszego rozwoju.

The Nest Coworking

Członkowie klubu the Nest mają do dyspozycji indywidualne biurka w otwartej, wspólnej przestrzeni oraz prywatne gabinety klasy premium. Co ciekawe, the Nest jako jedyny cowork na polskim rynku oferuje wsparcie dla pracujących rodziców. Zaaranżowano piętro dostosowane do pociech oraz możliwość profesjonalnej opieki nad nimi.

The Nest Coworking

Tu biznes spotyka się ze środowiskiem twórczym.

Twórcy the Nest podkreślają także, że nowo powstały cowork ma być nie tylko miejscem codziennej pracy, ale też platformą wymiany pomysłów i doświadczeń. Ma być klubem, w którym będą spotykać się przedstawiciele świata designu i biznesu. 220-metrowa przestrzeń przeznaczona na wydarzenia specjalne otwarta jest dla osób spoza społeczności the Nest. Będą w niej organizowane cykliczne spotkania dotyczące projektowania, biznesu, technologii oraz inspirujących idei. Spotkania prowadzone są m.in. przez cenionych biznesmenów i twórców z różnych branż.

The Nest Coworking

Ponadto the Nest nawiązało współpracę z innymi podobnymi inicjatywami na całym świecie. Dzięki temu czemu członkowie warszawskiego klubu mogą korzystać z przestrzeni np. Alma w Sztokholmie, Canopy Space w San Francisco i innych butikowych coworków w Paryżu, Londynie, Kopenhadze, Szanghaju czy Nowym Jorku.

Więcej informacji na stronie: thenest.pl 

Zdjęcia: Jacek Kołodziejski

 

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj