Świecące dekoracje – wnętrza pełne blasku na Święta

0
5180

Dekoracje świąteczne to nie tylko bombki, stroiki i choinki. Dom możemy kreatywnie udekorować także światłem. Niech stanie się światłość więc! Postanowiliśmy przetestować nową kolekcję oświetlenia świątecznego marki Markslojd. Udekorowaliśmy dom ledowymi choinkami i gwiazdami, skandynawskimi lampami stołowymi, świecznikami i łańcuchami świetlnymi. Zrobiło się więc bardzo miło i poczuliśmy Święta!

Świecące dekoracje led

Świecące dekoracje

łańcuch świetlny z gwiazkami PRINCEpodświetlana choinka zielona MAGGInapis XMAS AUSTIN, ledowa choinka MONTANA, gwiazda ledowa MONTANA

Jesteśmy przyzwyczajeni, że jak blask świąteczny, to świece i lampki na choince. Tymczasem w tym roku Markslojd proponuje ledowe świecące dekoracje. Przybierają kształty bardzo świąteczne. Możemy więc ozdobić dom ledową choinką czy gwiazdą, a także napisem XMAS wykonanym tą samą techniką. Dodatkowym atutem ledowych dekoracji jest możliwość powieszenia ich na ścianie.

Świecące dekoracje

Świecące dekoracje

Świecące dekoracje

Świecące dekoracje

Świecące gwiazdy i łańcuchy świetlne

Markslojd wprowadza do domu świecące dekoracje w stylu skandynawskim. Pojawiają się więc gwiazdy, które możemy postawić na stole lub w oknach. Z kolei bardzo delikatnymi łańcuchami świetlnymi możemy właściwe ozdobić świeże gałązki choinki, półki z książkami, zmyślnie przepleść między poduszkami ozdobnymi na sofie.

Świecące dekoracje

łańcuch świetlny FLASHdekoracja stołowa z choinkami JOHANNESBERGwysoka stołowa gwiazda HÅRD 76, niska gwiazda stołowa MARTA

Świecące dekoracje Świecące dekoracje

Wyjątkowe świeczniki

Spodobały się nam szczególnie dwa świeczniki JUNIOR i MÄSTER. Są doskonałą alternatywą tradycyjnych, wieloramiennych świeczników. Wyróżnia je minimalistyczny design, delikatne ledowe światła i piękne szklane klosze w kształcie kul. Kiedy zapalamy taki świecznik, mamy wrażenie, że palą się wąskie, długie świece.

Świecące dekoracje

świecznik JUNIOR

Świecące dekoracje

świecznik MÄSTER

Świecące dekoracje

Zdjęcia: PoliszDesign.pl
Dekoracje: Markslojd

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj