Ściany pełne designu

0
2767

Designerska lampa, drewniane meble vintage czy ręcznie tkany dywan – każdy z tych elementów będzie zdobił wnętrze, ale znaczący sposób uszczupli zasób portfela. Szczęśliwi ci, którzy mogą sobie na to pozwolić! Nasz sekretny sposób na wnętrze z charakterem, w zgodzie z domowym budżetem to ściany udekorowane autorskimi grafikami i obrazami.

Sukulenty, kaktusy, drzewka owocowe są bardzo popularne i z wdziękiem zdobią wiele mieszkań. Motyw roślinny stał się silną inspiracją również dla grafików, malarzy i rysowników. Owocem tego są pełne zieleni ilustracje i plakaty, które łatwo wyeksponować i uzyskać efekt nowoczesnego, ale przytulnego wnętrza.

1

1. Anita Tomala

2
2. Happy Bird

3
3. Anita Tomala

4
4. KRZANOO ART

Natura, roślinność stają się coraz bardziej doceniane, powstaje potrzeba by się nimi otaczać. Nie każdy ma czas by dbać o żywe jak ja, więc otacza się roślinnymi dekoracjami w postaci obrazów i plakatów. Mam stałe klientki, które śledzą moje postępy, kupują dla siebie, dla znajomych, to miłe i motywuje do dalszej pracy – mówi Margo Hupert, ilustratorka z Krakowa

5

5. Margo Hupert

6

6.Margo Hupert

7

7.Margo Hupert

Bardzo efektownie prezentują się też ściany, które wyglądają jak kolaż stworzony z wielu ilustracji i plakatów. Różne style, rozmiary, motywy i kolory ułożone w spójną kompozycję potrafią odmienić wnętrze i odwrócić uwagę od zadrapanej podłogi czy stolika, który czasy swojej świetności ma już dawno za sobą.

8

8. Hunny Badger Studio

9
9. Barrakuz Collages & Illustrations

10

10. Ludesign-gallery

11
11. City Art Posters

12
12. Printlove

13 13. Sagoler

A teraz wisienka na torcie: ściana, która sama w sobie jest dekoracją, a powieszenie na niej czegokolwiek byłoby zbrodnią. Designerska tapeta z autorskim projektem to rozwiązanie, które wymaga odrobiny odwagi, ale daje niesamowity efekt. Graficzne, futurystyczne bryły czy miękkie plamy koloru są wyrazistą dekoracją i powinny grać pierwsze skrzypce we wnętrzu. Świetnie uzupełnią się z minimalistycznymi dodatkami oraz lekkimi w formie meblami.

14

14. Double Room

15

15. Double Room

16

16.Double Room

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj