Owocowe dekoracje we wnętrzach – uczta dla oczu

0
5672

Słodkie truskawki, soczyste arbuzy czy kwaskowe cytryny, mogą nie tylko wyśmienicie smakować, ale także być oryginalnym pomysłem na urządzenie wnętrza. Owocowe dekoracje to nietuzinkowy patent, który wbrew pozorom znajdzie swoje zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Dzięki naszym propozycjom, wszyscy znajdą coś dla siebie!

Świeżość we wnętrzu

Dla najodważniejszych, ceniących we wnętrzach odrobinę szaleństwa, świetnym rozwiązaniem będzie po prostu tapeta. Mitem jest, że ananasy na ścianach dobrze wyglądają tylko w dziecięcych pokojach. Prawdą natomiast, że sprawdzą się tak samo dobrze w królestwie naszej pociechy, co w kuchni czy łazience, a nawet w salonie. Owoce w tej wersji wprowadzą do wnętrza niesamowitą energię, świeżość i oryginalność. Nam samym pozwolą poczuć się rześko, młodo i zbudują pozytywny nastrój, nawet gdy za oknem będzie wiało i lało.

Owocowe dekoracje

Jeśli owocowy motyw w odważnej formie nie do końca Was przekonuje, nic straconego. Wystarczy sięgnąć po tekstylia. Z ich pomocą możemy odmienić każde wnętrze, bez wprowadzania do niego radykalnych zmian. Żeby otrzymać zastrzyk życiodajnej energii i poczuć lato w środku zimy, jedyne co musimy zrobić, to zmienić pościel czy obrus, na te z motywem owoców. Tak urządzone wnętrze będzie wyglądało równie nieszablonowo.

11-owocowe-dekoracjeŹródło: FikuMikuShop-Poduszki / DaWanda.pl 12-owocowe-dekoracje

Źródło: byAyako / DaWanda.pl

Często się zdarza, że wnętrze spełnia nasze oczekiwania, ale nadal czujemy, że nie jest kompletne i czegoś w nim brakuje. Może tym poszukiwanym elementem jest właśnie jeden, owocowy akcent? W takiej sytuacji do wyboru mamy całą gamę bibelotów, naczyń czy obrazów, które staną się idealnym dopełnieniem w pomieszczeniu.

16-owocowe-dekoracje

Źródło: WeJustLikePrints / DaWanda.pl

17-owocowe-dekoracje

Źródło: Dekoska / DaWanda.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj