Oryginalny design – Erotyczna ścianka wspinaczkowa!

0
4412

Czy ścianka wspinaczkowa może mieć oryginalny design?  Otóż tak!

Jeśli do tej pory wspinaczka kojarzyła Ci się tylko ze sportem –  teraz może być zupełnie inaczej. Oto ścianka wspinaczkowa, w której zamiast zwykłych chwytów umocowano kształty stworzone na wzór intymnych części ciała kobiet i mężczyzn!

erotyczna-ścianka-wspinaczkowa-oryginalny-design

Oryginalny design

„The Grope Mountain” to projekt grupy artystycznej  Bompas & Parr, który po raz pierwszy został wystawiony w nowojorskim Museum of Sex. Okazuje się, że twórcy erotycznej ścianki wspinaczkowej wcale nie inspirowali się ludzkim ciałem, ale po prostu skopiowali organy płciowe na rzecz niecodziennych chwytów.

Zainteresowanych wystawą osób było tak wiele, że trzeba było pomysł wykorzystać również na inny sposób. Samo podziwianie nie byłoby tym samym, co możliwość skorzystania z obiektu i przeżycia jeszcze większych emocji podczas uprawiania sportu.

Idąc takim tropem myślenia erotyczna ścianka wspinaczkowa została udostępniona do użytku dla wszystkich, którzy chcieli zmierzyć się z siłami natury ludzkiej w okresie walentynkowym w Londynie. To zapewne jedyna w swoim rodzaju okazja i niepowtarzalne doświadczenie atrakcji sportowej, której obiekt towarzyszący wyszedł poza wszelkie ramy projektowe.

Oryginalny-design-erotyczna-ścianka-wspinaczkowa

oryginalny-design-ścianka-wspinaczkowa

erotyczna-ścianka-wspinaczkowa

Źródło: Wspinanie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj