Meadowlark- Żółty kolor hitem w tym sezonie

3
3328

Kolory są odzwierciedleniem człowieka, jego nastroju, stylu i życia. Często zdradzają nasze aktualne potrzeby oraz określają wartości, które w nas drzemią.  Pokazują, czy potrzebujemy energii, lubimy wyzwania, czy może bardziej pragniemy ciszy i spokoju. W każdym razie- radości nigdy za wiele. A taką daje ciepły, odważny i żywy – żółty kolor tej wiosny.

Mimo, że zapraszaliśmy żółty kolor do wnętrz już minionej wiosny to w tym sezonie będzie prawdziwym hitem według Pantone.

żółty kolor

Źródło: i.pinimg

Żółty kolor, czyli Meadowlark

Meadowlark jest synonimem optymizmu, pozytywnej energii i nadejścia prawdziwej wiosny. Jego głęboka, nasycona i wyrazista barwa pobudza do życia, dodaje entuzjazmu i inspiruje do działania. To kolor idealny dla osób odważnych, które lubią we wnętrzach eksperymentować i wykorzystywać niebanalne rozwiązania. Ci, którzy nie boją się tak mocnych odcieni, mogą z powodzeniem pomalować na żółto ściany w kuchni czy salonie, wprowadzając do pomieszczenia światło i wigor.

Wnętrze z akcentem w kolorze Meadowlark

Dla tych, którzy wolą mniej radykalne zmiany idealnym rozwiązaniem będzie jeden mocny akcent w kolorze meadowlark. Może to być dowolny mebel: kanapa, fotel, szafa, komoda czy krzesło. Jeżeli macie kominek, to również świetny patent. Zastosowanie takiej koncepcji we wnętrzu doskonale podkreśli jego świeży i oryginalny charakter.

Jeśli wystrój wnętrza szybko nam się nudzi to najlepiej zmieniać go za pomocą tkanin. Wystarczą zasłony, narzuta czy kilka zółtych poduszek. Jednak gdy nawet te zmiany są dla nas zbyt inwazyjne czy odważne, to wystarczy dobrać odpowiednie dodatki, które ożywią każde pomieszczenie. Obraz, obrus czy misa na stół idealnie wcielą się w rolę zastrzyku optymizmu w naszym wnętrzu, a także pozwolą na stworzenie ciekawego designu.

wzór kolor żółty

Źródło: DaWanda

kolor żółty kolorem wiosny 2018

Źródło:DaWanda

kolor żółty na stole

Źródło: DaWanda

kolor żółty na ścianie

Źródło: DaWanda

zegar kolor żółty

Źródło: DaWanda

kolor żółty na wiosnę

Źródło: DaWanda

Materiały prasowe: DaWanda

3 KOMENTARZE

  1. Ja mam żółte ściany, więc więcej żółtych akcentów nie potrzebuje. Ale ten kolor doskonale rozjaśnia wnętrze i wprowadza radość w pochmurne dni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj