Luksusowe wnętrze jachtu – design pośród fal

0
3702
wnętrze jachtu salon inspiracje kanapa fotel stolik

Zaprojektowanie wnętrza jachtu to prawdziwe wyzwanie, nawet gdy do czynienia mamy z luksusowym i przestronnym obiektem. Architekci z pracowni Marty Lowe specjalizują się na urządzaniu tego typu projektów, wzięli się również za realizację San Lorenzo 102. Wnętrze jachtu to miłość z pierwszego wejrzenia, wysokiej jakości naturalne materiały królują w tym projekcie. Nic nie pozostaje jak podziwiać piękno morskiej natury z jego pokładu.

Wnętrze jachtu San Lorenzo 102

San Lorenzo 102 to luksusowy trzy poziomowy jacht, który uosabia nowoczesną definicję piękna, a innowacja spotyka się z kultowym designem. Amerykańscy architekci urządzili przestrzeń w designerskie meble, skłaniają do komfortowego wypoczynku w przyjemnej atmosferze.

Jacht San Lorenzo 102

Wykończenie i wyposażenie

Za dominujący kolor wybrano klasyczną biel, którą dopełniają drewniane detale. Takie rozwiązanie doskonale współgra z otaczającym jacht krajobrazem. Piaszczyste plaże, bezkres wody i błękit nieba nadają kolorystyce wnętrza specyficznego tonu i charakteru. Głównym akcentem tego projektu niewątpliwie jest geometryczny parkiet, składający się z paneli w kształcie rombów. Każdy panel ma inne konfiguracje wielkości i proporcji stron, dlatego tworzą one specyficzny, niepowielający się wzór.

wnętrze jachtu salon inspiracje kanapa fotel stolik

wnętrze jachtu salon inspiracje kanapa fotel stolik

Wyposażenie jachtu jest dosyć klasyczne i przypomina swoim wnętrzem nie duże, ale przestronne mieszkanie. Wśród udogodnień, które znajdziemy na pokładzie jest jasny „salon” z miejscami wypoczynkowymi, tradycyjną kuchnię i dwa duże stoły jadalne. Poza tym zagospodarowano osobną kajutę przeznaczona dla na dwóch osób i łazienkę.

wnętrze jachtu salon inspiracje podłoga parkiet schody

wnętrze jachtu stół jadalnia taras wnętrze jachtu salon inspiracje kanapa fotel stolik

Marty Lowe Interior Design – projektowanie dla morskich gigantów

Marty Lowe to studio projektowe na Florydzie, które profesjonalnie wykonuje prace w zakresie planowania i urządzania wnętrz jachtów. Założycielka studia wraz ze swoim zespołem ściśle dostosowuje projekty do indywidualnych warunków architektonicznych
i przestrzennych, tworzy więc eleganckie i niesztampowe wnętrza. Działające od 1982 roku studio projektowe realizuje projekty dla światowej klasy producentów i ich wymagających klientów. Pracownia współpracowała z gigantami przemysłu morskiego, takimi jak: Sanlorenzo, Ferretti, Custom Line i innymi.

Jacht San Lorenzo 102

Architekci mają na swoim koncie szeroką gamę wszechstronnych realizacji, w tym nie tylko jachtów. W ich portfolio znajdziemy miejsca służące weekendowemu wypoczynkowi, najbardziej luksusowe rezydencje miejskie i innowacyjne wnętrza firmowe. Architekci angażują się we wszystkie aspekty, od planowania architektonicznego, po wybór dzieł sztuki i antyków. Zapewniają tym samym efekt najwyższej jakości.

Źródło: Marty Lowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here