Dzieciaki chodźcie, napsocimy pod wodą!

0
1967

Już jest – kolejne wydarzenie w ramach projektu POP-UP Muzeum dla dzieci – „Psoty pod wodą”.  To już druga interaktywna wystawa, która przeniesie wszystkie dzieci tym razem pod taflę wody. Będzie okazja zejść na samo dno oceanu i przeżyć niesamowite przygody. Co dokładnie mamy na myśli? Możecie spotkać syrenkę morską, wspólnie pokonać piratów, stanąć oko w oko z morskim potworem oraz poszukacie zaginionego skarbu. Cała akcja odbędzie się już 17 czerwca w jednej z hal na terenie Soho Factory w Warszawie, która zamieni się w podwodny świat. Wydarzenie organizowane jest pod hasłem “Psoty pod wodą”. I mowa tu o prawdziwej przygodzie, która szczególnie kierowana jest do dzieci.

źródło: Pracownia Szumu

Mali podróżnicy pod okiem animatorów i artystów warszawskich teatrów wejdą na pokład łodzi podwodnej, by zaobserwować to, co się dzieje na powierzchni oceanu oraz posłuchać o tym, jak wygląda życie na dnie morza. Atrakcji będzie mnóstwo a w tym specjalne pomieszczenie, gdzie dzieci zobaczą przed sobą czystą, błękitną, połyskującą taflę wody. Następnie dostaną maski do nurkowania, założą płetwy i zaczną przemierzać ocean. Oczywiście jest to tylko metafora, nie martwcie się o swoje pociechy, będą bezpieczne 🙂

źródło: Pracownia Szumu

źródło: Pracownia Szumu

Jednym z głównych punktów wystawy jest prawdziwa łódź podwodna, która zabiera swoich pasażerów na dno oceanu. Dzieciaki zobaczą podwodne stworzenia  oraz usłyszą co dzieje się kilka metrów pod wodą. To jednak nie wszystko – będzie okazja, by wpłynąć w prawdziwe głębiny, dlatego każdy uczestnik otrzyma butlę z powietrzem i specjalny skafander. Co więcej? Zapewniamy, że atrakcji będzie mnóstwo, lecz nie chcemy zdradzać Wam wszystkich szczegółów. Tego dowiecie się podczas samego wydarzenia które przekonuje, że nauka jest fajna!

źródło: Pracownia Szumu

źródło: Pracownia Szumu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj