Design po polsku. Przestrzeń Inspiracji Gala Collezione

0
2223

Fabryka Mebli Gala Collezione jest jednym z największych producentów mebli wypoczynkowych w Polsce. Od 2001 roku firma inspiruje klientów i architektów tworzących piękne aranżacje przestrzeni oraz udowadnia potęgę polskich marek w branży design. Zaznaczając swoje 18 urodziny, Gala Collezione zaprezentowała nowy salon meblowy na warszawskiej Pradze – Przestrzeń Inspiracji.

Otwarcie Przestrzeni Inspiracji Gala Collezione

W czerwcu Gala Collezione wraz z właścicielem Autoryzowanego Salonu Firmowego Gala Collezione, Kazimierzem Banulskim, podkreśliła bardzo specjalny dla firmy dzień. Dokładnie 11 czerwca publiczności został przedstawiony nowy salon meblowy. Do udziału w wydarzeniu zaproszono przedstawicieli mediów branżowych, projektantów i partnerów projektu, dlatego uroczyste otwarcie było dosyć dużym i głośnym wydarzeniem wśród wielbicieli wzornictwa. Goście mieli okazje zwiedzić salon, zapoznać się z ofertą firmy i porozmawiać o trendach oraz problemach współczesnego wzornictwa w Polsce. Design stał się kluczowym tematem ciepłego wieczoru, a udział w dyskusji wzięli eksperci od wyposażenia wnętrz i architekci.

Salon Przestrzeń Inspiracji Gala Collezione otwarcie Salon Przestrzeń Inspiracji Gala Collezione otwarcie

Wnętrze gali Gala Collezione

Wnętrze nowego Autoryzowanego Salonu Firmowego Gala Collezione zaprojektowała Agata Kotowska. Budynek w którym aktualnie znajduje się Przestrzeń Inspiracji, wcześniej należał do sklepu spożywczego, dlatego praca nad zrealizowaniem nowego projektu stanowiła spore wyzwanie. Projektantka pokonała jednak trudności i aktualnie wnętrze budynku wygląda bardzo współcześnie i solidnie. Warto zaznaczyć ciekawe rozwiązanie zastosowane na suficie salonu. Pokryty pianą montażową i pomalowany na szaro sufit stanowi bardzo charakterystyczny element wystroju nowego salonu.

Przestrzeń Inspiracji Gala Collezione sofa kanapa stolik kawowy fotel meble salon sypialnia

Wewnątrz salonu możemy zapoznać się z najnowszymi i kultowymi produktami firmy Gala Collezione oraz Sweet Sit. Poza głównymi wystawami, w Przestrzeni Inspiracji znajdują się kolekcje dywanów, krzeseł oraz innych artykułów polskich firm i projektantów. W ten sposób projektowanie własnej przestrzeni mieszkaniowej z Gala Collezione staje się dużo łatwiejsze i przyjemniejsze.

Meble Gala Collezione narożnik salon inspiracje design

Meble Gala Collezione sofa kanapa fotel stolik kawowy salon inspiracje design

Koncepcja nowego salonu – design dla każdego

Przestrzeń Inspiracji Gala Collezione nie jest zwykłym salonem meblowym. Projektując nowe miejsce, zakładano stworzenie wyjątkowej przestrzeni zorientowanej nie tylko na prowadzenie sprzedaży, ale także na szkolenia i rozwój polskiego wzornictwa. Dlatego w Przestrzeni Inspiracji cyklicznie będą odbywać się warsztaty oraz spotkania architektów.

Przestrzeń Inspiracji Gala Collezione sofa kanapa stolik kawowy fotel meble salon sypialnia

Źródło: Materiały prasowe Gala Collezione

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj