Czego nie można było przegapić na arena DESIGN i kto zdobył TOP DESIGN award 2018

0
3751

Byliśmy, widzieliśmy, zwiedziliśmy. Podczas jubileuszowej edycji arena DESIGN z motywem przewodnim GENERATIONS (POKOLENIA) rozmawiano m.in. o tym, jak w świecie wzornictwa korzystać z doświadczenia i dorobku starszych oraz jak wykorzystać wizję i kreatywność młodych. Dyskutowano o tym, jak tworzyć dla różnych generacji, jak rozpoznać potrzeby i jak budować relacje biznesowe w różnych grupach docelowych. Ponadto warto było zatrzymać się na dłuższą chwilę przestrzeni wystawy VIVA light, #loveOriginal i oczywiście zobaczyć kogo nagrodzono w TOP DESIGN award 2018.

arenaDESIGN

VIVA light

Prezentacja nowatorskich produktów, materiałów i technologii w spójnej formule wystawienniczej, której elementem spajającym całą wystawę jest światło. Genialne nowości zaprezentowano na tle fotografii Szymona Brodziaka.

VIVA_light

VIVA_light

VIVA_light

VIVA_light VIVA_light VIVA_light VIVA_light VIVA_light VIVA_light VIVA_light

#LOVE ORIGINAL

Szanuj prawa autorskie! Nie kradnij! Takie hasła przyświecały wystawie #loveOriginal. Wystawa miała zwrócić uwagę na problem wszechobecnych podróbek z dziedziny mebli tym samym pokazując piękno oryginalnych przedmiotów znanych projektantów dla marek takich jak Vitra, Magis, Cassina czy Kartell. Mecenasem wystawy był Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej.

TOP DESIGN AWARD 2018

W tej przestrzeni zaprezentowano produkty marek będących finalistami konkursu TOP DESIGN award. Wszystkie nagrodzone produkty są przykładami udanych inwestycji we wzornictwo, udowadniając, że projekt ma kluczowe znaczenie tak dla rozpoznawalności marki, jak i realnych ekonomicznych korzyści. Stawiane przed zwycięzcami wymagania to połączenie ciekawej formy oraz innowacyjności technicznej i materiałowej z zastosowaniem zasad ergonomii i bezpieczeństwa użytkowania.

I. Przestrzeń domowa:

1. Fotel RM57/ VZÓR

II. Kuchnia:

2. Bateria zlewozmywakowa ASTER/ DEANTE

III. Łazienka:

3. Kolekcja CANDENCE/ MARMITE

4. Grzejnik MANHATTAN/ INSTALPROJEKT

IV. Biuro:

5. Ścianka wolnostojąca TREE SCREEN/MIKOMAX

6. System mebli akustycznych SoundRoom/NOTI

V. Ogród:

7. Narzędzia pielęgnacyjne PASTEL/ KABO & PYDO

VI. Oświetlenie:

8. Lampy Sunray Premium/ LUMELINE

VII. Materiały i komponenty:

9. Zestawy kołowe z serii LINEA / TENTE

 

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here