AŻ Studio, czyli Lamy z Palamy ze statuetką must have 2018

0
3661

Pragniecie zabawić się w dom? A może w mafię? Niezależnie od
wyboru, mamy dla Was świetny zastęp postaci Lam z Palamy, które w przykładny sposób wcielają się w swoje role! To projekt uroczych zabawek AŻ Studio, które całkowicie chwytają za serce!

Łódź-Design-Festival-AŻ-Studio.
Lekarz, Alpinista, a może Blogerka ? Kto zabił? Kto z nich umawia się dziś z klientem? Kto kładzie spać dzieci do łóżka, a kto wybiera się na randkę? Sami możecie zdecydować jaki przebieg wydarzeń czeka Waszą postać i jaki los spotka jej najbliższych! Kogo wybierzecie i jaką rolę mu przypiszecie- zależy tylko od Was samych.

Designerka-AŻ-Studio

Student-AŻ-Studio

Lamy z Palamy

Lamy z Palamy to zaczarowany świat Lam, które mają nie tylko swój styl, zawód i marzenia, ale przede wszystkim mają swoją indywidualną historię. Każda Lama opisana jest tym, co cechuje ją najbardziej. Ubrana jest również z dbałością o najmniejsze szczegóły, tak aby mogła czuć się wyjątkowo w swojej roli- zwłaszcza podróżując po świecie. Jeśli jeszcze o tym nie wiecie- LAMY z PALAMY kochają zwiedzać świat, a podróżowanie mają we krwi. Chętnie odwiedzają dalekie kraje i poznają inną kulturowość . Są nawet zaopatrzone w odpowiedni dokument potwierdzający ich tożsamość, a jest nim nic innego jak paszport. Jest on dla nich właściwą przepustką do dalekich odwiedzin krewnych mieszkających nie tylko w innych krajach, ale również na innych kontynentach!

Paszport-Lamy-AŻ-Studio

AŻ-Studio-pebiscyt-must-have.
Urocze postaci stworzone z duszą i swoją indywidualną historią podbijają serca każdego, z kim mają okazję się spotkać- zarówno dzieci, jak i dorosłych. Uczulają na dobroć, chęć dzielenia się z najbliższymi, a także design, który bez wątpienia je mocno charakteryzuje. Wyjątkowość Lamy z Palamy tkwi również w przypisanej historii. Każda z nich ma swoje indywidualne podejście do świata i komunikuje swoim upodobaniem. To wszystko sprawia, że lekarz, alpinista i blogerka mają już swoje życiowe doświadczenia i swoją rozpoczętą historię. A o jej kontynuacji i dalszym przebiegu wydarzeń decyduje już nabywca. Tylko on wie i on zna ich przyszłość. Czyż to nie wspaniałe?

Lamy-z-Palamy-AŻ-Studio

AŻ Studio ze statuetką must have 2018

Nikogo zapewne nie trzeba przekonywać do tego, że Lamy z Palamy są nadzwyczaj wyjątkowym projektem, który warto wyróżniać i o którym warto głośno mówić. Tego zdania było również Jury w ramach 8 edycji plebiscytu: must have podczas Łódź Design Festival . Wśród 400 podlegających ocenie, a 170 nominowanych przez Radę Ekspertów produktów- 70 z nich zostało odznaczonych znakiem jakości must have – w tym właśnie projekt Lamy z Palamy.

AŻ-Studio-Lamy

„Ocalić od zapomnienia”

AŻ Studio to szczecińska rodzina, której misją jest: „Ocalić od zapomnienia” i zapewnić swoim nabywcom naturalne i dobrze zaprojektowane przedmioty, które ich zdaniem powinny być całkowitą normą, nie luksusem. To właśnie AŻ Studio wpadło na genialny pomysł stworzenia społeczeństwa-LAM z Palamy , które stanowiłyby nieodłączny element codziennej radości świata dorosłych i dzieci.

Lamy z Palamy to w pełni naturalne zabawki, świetnie nadające się do zamieszkania na każdym terenie i w każdym domu. Wystarczy jeden pomysł, jedna myśl i jedna potrzeba, by zaprosić do siebie grono wyjątkowych osobistości, wśród których są: Meloman, Jubilerka, Radiowiec, Student, Designerka, Urzędniczka, Weterynarz, Lekarz, Niania, Introligator, Aktorka, Cukiernik, Farmer, Fizjoterapeuta, Informatyk, Tancerka, Etmolog , Sprzedawca, Kosmetyczka, Alpinista, Blogerka , Pogodynka, Psycholog, Florysta, Dalej Lama, Kierowca Autobusu i Scenograf. Można ich zaprosić i z nimi zamieszkać. Można wykorzystać i podać dalej. A można też obdarować nimi swoich najbliższych. Lamy z Palamy są otwarte, a tym bardziej bardzo towarzyskie- chętnie znajdą swoje miejsce u boku niejednego dziecka i u boku niejednego dorosłego.

AŻ-Studio-szczecińska-firma.

Dalej-Lama-AŻ-Studio

AŻ-Studio-must-have.

Co więcej? AŻ Studio oprócz samych Lam, tworzy również niepowtarzalne pamiątki dla najmłodszych, wśród których można znaleźć AŻ booki i AŻ boxy . Pierwsze z nich to doskonały design, który kryje w sobie udokumentowane momenty z życia dziecka, drugie z kolei świetnie sprawdzają się jako pojemniki na dziecięce skarby.

AŻ-Studio

AŻ-Studio-must-have-2018

AŻ-Studio-Lamy-z-Palamy

 

Do wszystkich produktów oraz całego świata Lamy z Palamy

zaprasza Was  AŻ  S t u d i o.

 

Zdjęcia:  AŻ  S t u d i o.

ZapiszZapisz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj