Z głową w chmurach – niebiańskie wnętrza

0
1186

Pogoda nas ostatnio nie rozpieszcza. Kalendarz wskazuje wiosnę ale za oknem często widać szare chmury i deszcz. Na przekór kapryśnej aurze postanowiliśmy was zainspirować widokiem pogodnego nieba. Zobaczcie jak stworzyć swoje prywatne obserwatorium chmur, które bez względu na pogodę pozwoli Wam się zrelaksować.

Paleta kolorów niebieskich przestworzy jest bardzo kojąca i przyjemna dla oka, dlatego nie musicie się obawiać, że zdominuje wnętrze. Delikatne błękity, biel, a nawet odrobina pastelowego różu wpadającego w brzoskwiniowy kolor, który pojawia się podczas wschodu słońca – taką kolorystykę można łatwo wkomponować w wiele aranżacji. Nasze serce zdecydowanie skradła sypialnia z fototapetą, która wygląda jak obraz! Wyobrażacie sobie poranki z takim widokiem za łóżkiem? Miłośnikom relaksujących kąpieli polecamy łazienkę z wanną przy ścianie spowitej delikatnymi obłokami. Błogi wieczór z głową w chmurach będzie w zasięgu waszej ręki 🙂

źródło:pl.pinterest.com

Coloray

źródło: hid360.com

Możecie również postawić na dodatki, które odświeżą wnętrze i wprowadzą do niego odrobinę lekkości. Poduszka uszyta z “niebiańskiej” tkaniny, intrygujący obraz pełen błękitów lub lampa w kształcie chmury to oryginalne i nieoczywiste przedmioty, które świetnie będą wyglądać w we wnętrzach, w których króluje biel. Zachęcamy was do aranżacji własnych mieszkań w taki sposób, by stały się waszym prywatnym niebem i przestrzenią, w której gości błogi relaks.

UNKY

Makalulu

Brevka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here