Czarna eminencja – wnętrza z nutą czerni

0
4093

Czerń to kolor dość kontrowersyjny. Czarne dodatki są powszechnie spotykane w wielu mieszkaniach, ciemne meble też bywają na salonach, ale ściany w tym kolorze to teren nieoswojony. Czy słusznie? Mamy nadzieję, że po dzisiejszym tekście spojrzycie bardziej łaskawym okiem na wnętrza z nutą czerni.

Czarny jest kolorem, który niesamowicie buduje klimat wnętrza, szczególnie w sypialni -prywatnej oazie relaksu. Ciemne ściany w połączeniu z odpowiednim oświetleniem pomagają stworzyć intymną atmosferę. Do tego odpowiednie grafiki na ścianie, które dodadzą charakteru całej aranżacji i mięsisty, jasny pled na łóżku. Co Wy na to?

czarne ścianyźródło: www.homedesignideas.eu

czarny we wnętrzach ciemne ścianyźródło: swoonworthy.co.uk

Łazienka też jest doskonałym polem na aranżacyjne eksperymenty z czernią. Czarne, lśniące płytki przypadną do gustu miłośnikom stylu glamour, szczególnie w połączeniu z armaturą w kolorze starego złota. Klasyką jest również czarno-biała szachownica na podłodze i ciemna lamperia na ścianach.

czarno biała łazienkaźródło: www.apartmenttherapy.com

czarne ściany w pomieszczeniachźródło: makingyourhomebeautiful.com

Przejdźmy do salonu, gdzie coraz częściej gości ściana pomalowana czarną farbą tablicową. To jeden ze sposobów na oswojenie czerni. Czarny kolor to dla nas idealne tło dla mebli i dekoracji, które chcemy wyeksponować. Dzięki temu łatwiej stworzyć przytulną, nie ponurą aranżację.

czarna ściana farba tablicowaźródło: www.growingspaces.net

czarne schodyźródło: www.bloglovin.com

czarny we wnętrzachźródło: www.mydomaine.com

Czarna ściana, drewniana podłoga, aksamitna kanapa w intensywnym kolorze i ściana okraszona ilustracjami… Marzy nam się kawa w takim wnętrzu :). Kto nas zaprosi?

czarne-ściany-fototapeta-z-kwiatamiColoray

plakat-czarny-we-wnętrzu-inspiracjaStałe/zmienne

plakat-czarna-ściana-inspiracjaAmplituda

czarna-poduszka-marokański-wzórWeLoveBeds

czarny-kubek-matowa-ceramikaCOCO ceramics

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here